Pasjonujące powieści fantasty dla młodzieży – to się sprawdzi na Dzień Dziecka!

Prezent na Dzień Dziecka dla dorastającego, młodego człowieka nie musi być mocno wyszukany, aby faktycznie sprawił radość i zafundował fascynujący czas. Prawdziwym bestsellerem wśród młodzieży okazuje się powieść wydana w trzech tomach autorstwa Holly Black. To wciągająca, pełna przygód historia, które plasuje się wśród najchętniej czytanych książek młodzieżowych w ostatnich miesiącach. Będzie świetnym wyborem na prezent dla nastolatków właśnie z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka. Do tego pakiet Okrutny książę tom 1-3: Okrutny książę, Zły król, Królowa niczego, dostępny jest teraz w naprawdę atrakcyjnej cenie!

Trylogia Okrutny książę — to, czyta młodzież!

Młodzież sporo wymaga od literatury. Przede wszystkim, aby lektura ich nie nudziła, czyli była pełna akcji i pobudzała wyobraźnie. Amerykańska autorka Holly Black doskonale wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom. W swojej kultowej trylogii Okrutny książę zabiera młodych czytelników w niezwykły świat pełen magii i tajemnic. Nie brakuje w nim intryg, namiętności i podstępów. Każda z trzech części wciąga od pierwszych stron i trzyma w napięciu do ostatnich. Czytelnicy mają szansę przenieść się w zupełnie inną rzeczywistość, kreowaną przez autorkę. Zapewni im to doskonały wypoczynek i oderwanie od codziennych obowiązków. Jednocześnie napotkają całą gamę emocji, jakie zafundują im opisywane w książce przygody.

Dla kogo literatura fantastyczna?

Powieści typu fantasty, do jakich należy trylogia Okrutny książę, doskonale trafiają w gusta młodych czytelników. Zapewniają im nie lada rozrywkę, pobudzają wyobraźnie i kreatywność. Chętnie są czytane przez młodych chłopców, jak i dziewczęta. To książki, które bardzo wciągają czytelników, dzięki czemu szybko się je czyta. Dlatego, poleca się podarować je na Dzień Dziecka. Będą stanowiły wartościowy prezent! To lektury, które intrygują, bawią, a niekiedy też moralizują. Poleca się je dla młodzieży już od trzynastego roku życia.